Informace o možnosti přidání XML feedu

Stránky byly původně vytvořeny pro xml feedy z affiliate programů, avšak při programování stránek bylo xml feedů nedostatek, takže se obsah nakonec sestavil i z dalších dostupných zdrojů, což se snad ve výsledku pozitivně projevilo i na jeho informační hodnotě. Hlavní zdroj návštěvnosti pro stránky jsou vyhledávače a neplánuje se aktivní placená propagace, takže jsou pro mne do budoucna hodnotnější data, tedy xml feedy, než přítomnost daného obchodu v affiliate síti.

Pokud máte internetový obchod nabízející produkty z kategorie prací prostředky, pak je možno ho prostřednictvím níže uvedeného formuláře požádat o přidání dat na tyto stránky. Vzhledem k rozličnosti názvů kategorií a množství nespárovatelných produktů budou data ve většině případů jen přidány do srovnání k ostatním, pokud jste dovozce nebo máte produkty, které zde nejsou k dohledání, tak je možno přidat i ty, jen je to časově o trochu náročnější.

Vložení i případné odstranění xml feedu z webu je zdarma, ale potřebuji udržet určitou informační hodnotu a přehlednost stránek, takže pokud by feedů začalo chodit moc, tak má prioritu větší obchod, širší nabídka produktů, případně obchodem nabízené benefity (výdejní místa, doprava zdarma, apod.).

Požadavky na XML feed:

  • některý z běžných formátů (Heureka, Google, apod.)
  • položky včetně EAN kódů
  • produkty zařazeny v kategorii (prací prostředky, praní, apod.)
  • v xml možno zaslat i informace o cenách dopravy

Přidávání obchodů z důvodů zachování přehlednosti stránek bylo pozastaveno. Pokud patříte mezi prodejce s velkou sítí prodejen a váš obchod zde chybí, pak budu rád za informaci prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkuji za pochopení.

1125 produktů
13 kategorií
104 značek
20 obchodů