Ecover Color 850 ml (17 praní)

Ecover Color 850 ml (17 praní)

Prací gel Ecover Color je ideálním společníkem do každé ekologické domácnosti. Perfektně se hodí na barevné prádlo, navíc vás dokáže zbavit nečistot při praní už od 30 °C. Složení pracího gelu Ecover Color je šetrné k přírodě, zároveň však velmi účinné. Příjemně vás překvapí i krásná svěží vůně jabloňových květů a frézie...
cena od 199 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

ECOVER COLOR 850 ml (17 praní)

vyzvednutí:
od 20 Kč
49 Kč
doprava:
89 Kč
129 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
Dopravce neuveden 89 Kč 128 Kč
Alza Expres 129 Kč
Messenger 299 Kč 338 Kč
Osobní odběr
místo poplatek s platbou na místě
Výdejní místa Alza.cz od 20 Kč
Zásilkovna 49 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 55 Kč 94 Kč
Geis Point 49 Kč
Ceny dopravy z obchodu Alza.cz
skladem za 199 Kč
navštívit obchod

Ecover Color 850 ml (17 praní)

Prací gel Ecover Color je ideálním společníkem do každé ekologické domácnosti. Perfektně se hodí na barevné prádlo, navíc vás dokáže zbavit nečistot při praní už od 30 °C. Složení pracího gelu Ecover Color je šetrné k přírodě, zároveň však velmi účinné. Příjemně vás překvapí i krásná svěží vůně jabloňových květů a frézie.
Klíčové vlastnosti pracího gelu Ecover Color
Inovativní bio složení pro dokonalou čistotu
Ecover Color je ideální pro barevné prádlo
Svěží vůně jabloňových květů a frézie
Ekologicky šetrný
Ecover Color neobsahuje ropu
Není testovaný na zvířatech
S tímto výrobkem nezatěžujete příroduVýrobky značky ECOVER jsou vytvořeny na rostlinné a minerální bázi. Kromě jejich skvělých čistících schopností vás osloví i jejich šetrnost k naší Zemi, jde totiž o ekologické výrobky. Neobsahují žádné složky z ropy, jsou šetrné k přírodě, a navíc jsou rychle a 100% biologicky rozložitelné (jak samotné lahve, tak i uzávěry). Jde tedy o nejlepší ekologické výrobky na českém trhu.

Složení

30 % voda, < 5 % aniontové a neiontové tenzidy, mýdlo, guma xanthan, kyselina citronová, parfém (limonen), alkohol, konzervační látka (0,02 % 2-brom-2 nitropropan-1,3-diol)Upozornění:Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte obal nebo štítek výrobku po ruce. Udržujte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: vypláchnout ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI kontaktu s kůží: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc / zajistěte lékařské ošetření. Složení viz etiketa na obale.
985 produktů
13 kategorií
84 značek
14 obchodů